KÚPIŤ

 

NAJLEPŠÍ VIANOČNÝ DARČEK? ZDRAVIE!

NAJLEPŠÍ VIANOČNÝ DARČEK? ZDRAVIE!

Existujú dva typy ľudí. Tí, ktorí majú darčeky nakúpené už v septembri a tí, ktorí si to nechávajú na poslednú chvíľu. Ale pozor, ten druhý prípad nie je vždy o lenivosti! Niekedy len netušíme, čo by blízkeho najviac potešilo. Máme pre vás jednoduché riešenie. Darujte mu zdravie vďaka týmto 5 tipom na vianočný darček.

Darček č. 1: Silné kosti a krásna pleť

Čím sme starší, tým menej kolagénu sa nám v tele tvorí. A to je teda dosť zlá správa! Nízka hladina kolagénu totiž zhoršuje elasticitu pokožky, vznikajú tak prvé vrásky alebo sa môže prejaviť bolesťou kĺbov a svalov. Darujte svojim blízkym pod stromček morský ZEEN kolagén v prášku, ktorý im doplní potrebnú dávku kolagénu a ich telu tak nebude nič chýbať. Na našom e-shope ho nájdete vo výhodnom vianočnom balení s darčekom a čo je najlepšie, ak si ho objednáte do 20. decembra, máte istotu, že do Vianoc bude u vás doma.

Darček č. 2: Relax a regenerácia

Oddych je pre človeka veľmi dôležitý. Dni vašich blízkych bývajú často plné stresu a preto by vám určite boli vďační za reset v podobe wellnessového pobytu. Či už to bude víkendový pobyt v aquaparku, kde sa vybláznia vo vode alebo jednodňový relax v podobe sauny, masáže a perličkového kúpeľa je len a len na vás.  Odchádzať budú s čistou hlavou a zrelaxovaným telom.

Darček č. 3: Pohyb a kondícia

V zdravom tele, zdravý duch sa nehovorí nadarmo. Sťažuje sa vám brat, ako by rád nabral stratenú kondičku alebo vaša kamoška stále len kecá o tej úžasnej joge, no skutek utek? Niekedy potrebuje človek len prvé nakopnutie, tak prečo mu ho nedopriať? Poukážka do fitka alebo na hodiny tanca, či iného športu im pomôžu vstať z gauča a znova sa poriadne rozhýbať.

Darček č. 4: Čistý vzduch

Bývať vo veľkých mestách má svoj výhody, no čerstvý vzduch to nebude. Vďaka niektorým mestám patrí Slovensko do rebríčka krajín s najznečistenejším vzduchom v Európe. Ak máte blízkych, ktorí bývajú v meste, majú maličké deti alebo aj domácich miláčikov, čistička vzduchu je pre nich skvelým vianočným darčekom. Pomôže im prečistiť vzduch v domácnosti, vďaka čomu sa im bude ľahšie dýchať.

Darček č. 5: Pestrá strava

Málokto sa vie stravovať tak, aby dal svojmu telu všetky potrebné živiny. A pritom práve správne zvolená strava môže pomôcť s mnohými zdravotnými ťažkosťami. Potešte svojho známeho jedálničkom na mieru alebo konzultáciou s kvalitným dietológom. Niekedy aj malé zmeny v ich stravovaní im môžu pomôcť naštartovať metabolizmus, ktorý sa postará o zdravé fungovanie ich tela.

Aj keď sa vraví, že zdravie si za peniaze nekúpiš, dá sa mu aspoň vypomôcť. Ak sme vás inšpirovali tipmi na zdravé darčeky, určite neváhajte a obdarujte nimi svojich najbližších. Napríklad aj hydrolyzovaným kolagénom z nášho e-shopu. Veď zdravé telo máme len jedno.