KÚPIŤ

 

FAQ

Často kladené otázky

Kolagén podporuje celkovú regeneráciu tela – napomáha Vášmu zdraviu a prospieva Vašej kráse. Zabraňuje starnutiu pleti, rozžiari pokožku, dodá pružnosť a lesk Vašim vlasom a nechtom, zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn a celulitídy. Zároveň stimuluje syntézu chrupavkovej masy, čím zabezpečuje lepšiu hybnosť a predchádza bolesti kĺbov a kostí.
Obidva produkty obsahujú 6000 mg prémiového morského kolagénu v dennej dávke, avšak ZEEN COLLAGEN je navyše obohatený o kyselinu hyalurónovú (50 mg), vitamín C (1000 mg) a zinok (15mg). Jedno balenie ZEEN COLLAGENU PURE obsahuje 180 g čistého morského kolagénu po 30 denných dávok. Jedno balenie ZEEN COLLAGENU obsahuje 216 g morského kolagénu s prísadami po 30 denných dávok .
Nasypte obsah 1 vrecúška do suchého pohára a rozmiešajte v 200 ml vody, džúsu, mlieka alebo iného nápoja. Po rozpustení vypite.
Pre viditeľné výsledky je optimálne užívať ZEEN COLLAGEN 90 dní podľa odporúčaného dávkovania.
Kolagén môžete užívať kedykoľvek počas dňa, pred jedlom, či po jedle.
Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu, k správnej funkcii kostí, chrupaviek a krvných ciev; prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Podporuje vstrebávanie kolagénu.
Výživové doplnky sa vo všeobecnosti nedporúčajú užívať počas tehotenstva, avšak po konzultácii s Vašim lekárom nie je vylúčené jeho použitie. V období dojčenia Vám kolagén môže pomôcť k rýchlejšej regenrácií organizmu po pôrode, pri redukcii strií a nadmernom vypadávaní vlasov.
Pre viditeľné výsledky sa odporúča minimálne 3 – 6-mesačná kúra, po ktorej je vhodné urobiť si krátku prestávku. Po prestávke môžete opäť pokračovať v užívaní kolagénu.
ZEEN COLLAGEN je možné zakúpiť na našom e-shope, a vo vybraných lekárňach, parfumériách, bio-obchodoch a kaderníckych a kozmetických salónoch.
Doposiaľ neboli hlásené žiadne vedľajšie nežiadúce účinky. ZEEN COLLAGEN je 100 % čistý výživový doplnok, ktorý neobsahuje žiadne umelé zložky (farbivá, sladidlá a konzervanty), ktoré by mohli potencionálne vyvolať nežiadúce reakcie. Neodporúčame užívať náš produkt v prípade alergie na ryby a produkty z nich. V prípade užívania iných liekov sa prosím poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.
Rybí kolagén má vo všeobecnosti lepšiu vstrebateľnosť ako iné druhy kolagénu (hovädzí/ bravčový), do tela sa vstrebáva až 1,5 násobne rýchlejšie. Má menšie častice, čo znamená, že má omnoho lepšiu biologickú dostupnosť.
Áno je. Nie je to však spôsobené tým, že by ste užívali nekvalitný produkt. Kolagén sa nachádza aj v črevných stenách a vnútorných orgánoch. Ak Vám teda chýba kolagén najmä tam a trpíte napríklad „syndrómom deravého čreva", telo nasmeruje prijatý kolagén práve tam, pretože tam ho najviac potrebuje. Prvé, čo si teda všimnete bude lepšie trávenie a viac vitality. Až keď „opraví" kolagén tieto poškodené časti tela, môže sa začať posúvať aj ďalej do kostí, kĺbov, vlasov, nechtov, či pokožky.

MÁTE ĎALŠIE OTÁZKY? NEVÁHAJTE NÁM NAPÍSAŤ!