KÚPIŤ

 

DEŇ ŽIEN: PREČO JE KOLAGÉN VHODNÝ PRE DÁMY V KAŽDOM VEKU?

DEŇ ŽIEN: PREČO JE KOLAGÉN VHODNÝ PRE DÁMY V KAŽDOM VEKU?

Aj vy ste sa už stretli s názorom, že kolagénové doplnky sú vhodné len pre určitú vekovú skupinu? V dnešnom článku sme sa rozhodli toto tvrdenie vyvrátiť a ukážeme vám, aké benefity vám užívanie kolagénu môže priniesť počas akéhokoľvek obdobia vášho života. 

Po 20-ke

Ak ste pravidelnou čitateľkou našich blogov, tak asi viete, že približne po dvadsiatom roku života začne telo produkovať stále menej a menej kolagénu. Čo to pre vás znamená? Že aj keď to voľným okom nevidíte, vaša pokožka sa stáva oveľa menej elastickou. Môžete tak dať zbohom mladej a pevnej pleti! Ak chcete posunúť termín prvých vrások čo najďalej, začnite užívať morský kolagén v prášku, ktorý doplní to, čo vašej pokožke pomaly, ale isto začína chýbať. Vždy je lepšia prevencia, než následné búchanie si hlavou o stenu s pocitom, prečo ste s kolagénom nezačali už oveľa skôr.

Po 30-ke

Pre ženy býva tridsiaty rok života zlomový najmä po fyzickej stránke. Napríklad také vrásky sa začnú objavovať vo fakt hojnom a viditeľnom počte. Nemusíte však zúfať! Dopĺňajte si pravidelne kolagén a vaša pleť opäť získa stratenú pevnosť a elasticitu. Suchá a mdlá pokožka však nie je to jediné, čo vás bude po tridsiatke trápiť. Dávno už totiž odzvonilo aj neskorému ponocovaniu, či nezdravej strave. Vaše telo vám dá jasne najavo, že tadiaľ cesta nevedie. Ako mu pomôcť? Užívaním hydrolyzovaného kolagénu pomôžete nielen svojmu tráveniu, ale povzbudíte aj svoj o trošku pomalší metabolizmus. Nemusíte mať tak výčitky po prehýrenej noci, na ktorú máte právo po odmakanom týždni v práci!

Po 40-ke

Po štyridsiatke je v tele prirodzeného kolagénu naozaj máličko. Ako to spoznáte? Vaša pokožka bude neskutočne tenká, suchá a nebude už zvládať ani boj s pigmentovými škvrnami. Ako jej dopomôcť? Jednoducho jej každý deň doprajte kolagén v prášku, za čo sa vám určite odvďačí lepším vzhľadom a menej výraznými príznakmi starnutia. Ideálne je, aby ste siahli po kolagéne s vitamínom C, ktorý pomôže prirodzenej tvorbe kolagénu a ešte aj nakopne vašu imunitu, alebo s prídavkom kyseliny hyalurónovej, ktorá je sama o sebe pleťovou bombou v tom najlepšom zmysle slova. Nie je to však len o pleti. Po štyridsiatom roku živote sa môžete stretnúť aj s oslabenými kosťami a kĺbmi, za ktorých správnou funkciou stojí taktiež kolagén. Doplňte si ho v pravidelných dávkach a zbavte sa tak krehkých kostí a stuhnutých kĺbov.

Obdarujte sa na Deň žien tým najdôležitejším – zdravím a krásou! Siahnite po našom ZEEN kolagéne a už za 3 mesiace sa môžete presvedčiť o jeho zázračných účinkoch aj na vašom tele. Stačí navštíviť náš e-shop.