KÚPIŤ

 

ZAŽIARTE POČAS PLESOVEJ SEZÓNY VĎAKA KOLAGÉNU

ZAŽIARTE POČAS PLESOVEJ SEZÓNY VĎAKA KOLAGÉNU

Plesová sezóna je v plnom prúde a každá žena rieši to isté. Aké šaty si obliecť? Ako si upraviť vlasy? A čo make-up? Nezabudnite však, že skutočnú hviezdu z vás spraví telo, o ktoré sa s láskou staráte a dávate mu to, čo potrebuje. Poďte sa spolu s nami pozrieť, ako vám kolagén pomôže skutočne zažiariť.  

Pleť

Nedokonalosti pleti, či prvé známky starnutia sa snaží schovať takmer každá z nás. No vedeli ste, že na to nepotrebujete tony make-upu? Stačí, ak do svojho jedálnička pridáte hydrolyzovaný kolagén a vaša pleť bude žiariť ako za mlada. Kolagén sa totiž vyskytuje v našom tele odjakživa a jednou z jeho výhod je, že našej pleti dodáva elasticitu. A to chceme! No čím sme starší, tým menej ho naše telo produkuje. Nemusíte mať z toho vrásky. Doplňte ho vo forme prášku a vaša pleť tak o nič nepríde.

Vlasy

Žiarivá hriva, od ktorej nikto nedokáže odtrhnúť zrak? Áno, aj s tým vám kolagén dokáže pomôcť. Kolagén sa nachádza v strednej vrstve kože s názvom dermis, na rovnakom mieste, ako folikuly vašich vlasov. Čo to znamená? Že ak si doplníte dostatočné množstvo kolagénu, pomôžete tak vašim vlasom už pri ich korienkoch. Výsledkom budú hustejšie a pevnejšie vlasy, zabránite ich vypadávaniu a dodáte im lesk, ktorý sa stane korunkou na vašej hlave.

Postava

Ak má človek dokonalú postavu, môže si na seba natiahnuť aj vrece a bude vyzerať úžasne. Ak rozmýšľate nad tým, že zhodíte pár kilogramov a prepracujete sa k svojej vysnívanej postave, určite zaraďte morský kolagén do svojho jedálnička. Kolagén pomáha udržať pocit sýtosti, vďaka čomu nebudete papať viac, ako potrebujete. Nečakajte však, že len samotné užívanie kolagénu z vás spraví vyšportovanú bohyňu. Spojením pravidelného pohybu a užívaním kolagénu posilníte svoje svalstvo a vypracujete si postavu.

Nechty

Krásne upravené nechty sú čerešničkou na torte každej ženy. No najkrajšie sú tie, ktoré sú od prírody silné. Pravidelným užívaním hydrolyzovaného kolagénu vám nechty spevnejú a zabránite tak ich lámaniu alebo štiepeniu. Môžete si konečne nechať narásť svoje vlastné dlhé nechty bez použitia umelých, ktoré tie prirodzené aj tak len zbytočne zaťažujú a ničia.

Prvé účinky kolagénu sa síce začnú prejavovať až po niekoľkých mesiacoch užívania, no začať s ním nie je nikdy priskoro! Objednajte si náš ZEEN kolagén na našom e-shope a o rok budete na ples pripravená, ako nikdy. Tak čo, idete do toho spolu s nami?