KÚPIŤ

 

PREČO PRÁVE ZEEN COLLAGEN?

PREČO PRÁVE ZEEN COLLAGEN?

Hydratovaná a pružná pokožka, zregenerované a pevné vlasy a nechty, vyživené kĺby a svalstvo – to je len pár z mnohých benefitov ZEEN COLLAGEN.

Náš kolagén je vyrobený z certifikovaných surovín najvyššej kvality pre zaručenie pozitívnych výsledkov na Vašom zdraví a kráse. 6000 mg dávka 100% morského kolagénu obohatená a vitamín C, kyselinu hyalurónovú a zinok tvorí ideálnu kombináciu pre hydratáciu, regeneráciu a omladenie Vášho organizmu zvnútra až navonok.

Ako to funguje?

Kolagén je najdôležitejšou bielkovinou v ľudskom organizme, tvorí 30% proteínov  v našom tele, nachádza sa v kostiach, väzoch, šľachách, chrupavkách a kĺboch, ale aj v koži, vlasoch, nechtoch a zuboch. Avšak, po 25. roku života obsah kolagénu v tele každoročne klesá a po 35. roku sa kolagén netvorí už takmer vôbec.

ZEEN COLLAGEN obsahuje kombináciu kolagénov typu I., II., a III. považovanú za najefektívnejšiu kombináciu vôbec, keďže kolagén typ I. dáva Vašej pokožke elasticitu a spája tkanivá, zatiaľ čo  kolagén typ II. prispieva k chrupavkovej regenerácii, a kolagén typ III. podporuje spojivové tkanivo v pečeni, slezine, kostnej dreni. Vitamín C je dôležitý pre riadne vstrebanie kolagénu a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Kyselina hyalurónová vypĺňa štruktúru kolagénových vlákien a zároveň vyživuje a hydratuje Vaše telo zvnútra až navonok. Zinok, nepostrádateľný pre syntézu bielkovín podporuje imunitný systém a taktiež prispieva k zdraviu pokožky, vlasov, a nechtov.

To však nie je všetko. Tak ako pri všetkých výživových doplnkoch, aj tu platí, že dávkovanie je rozhodujúce pre účinky. 6000mg denná dávka je ideálnym množstvom pre plnohodnotný efekt kolagénového výživového doplnku, pri ktorej telo vstrebe presne toľko kolagénu, koľko samo potrebuje a nadbytočný kolagén dokáže prirodzene vylúčiť. Tak ako hovorí známe porekadlo, ‘všetkého veľa škodí’ a to platí aj tu. Nadmerné dávky kolagénu môžu totiž spôsobiť opačný efekt, keďže nadbytok kolagénu už telo nestíha vylúčiť a môže dôjsť ku skostnateniu chrupaviek tak ako aj ďalším nežiaducim účinkom.

Ako užívať kolagén Zeen?

Spôsob užívania výživových doplnkov celkom a teda aj kolagénu je tiež veľmi dôležitý. ZEEN COLLAGEN podlieha procesu enzymatickej hydrolýzy čo znamená, že veľké molekuly kolagénu sa štiepia na kratšie reťazce, ktoré naše telo dokáže priamo využiť na vytvorenie vlastného spojivového tkaniva. Ďalej je náš kolagén vo forme prášku, ľahko rozriediteľný v akejkoľvek tekutine čo napomáha vynikajúcej vstrebateľnosti keďže vnútorné užívanie kolagénu sa považuje za najúčinnejšiu formu užívania doplnku. V neposlednom rade, náš kolagén je biologicky dostupný čo zaisťuje, že telo si ho nasmeruje práve tam, kde ho najviac potrebuje.

Navyše, ZEEN COLLAGEN je čistý, bez syntetických farbív, má vynikajúcu rozpustnosť, balenie obsahuje praktické denné dávky v elegantnom vrecúšku, a je bez rybieho zápachu.

ZeenCollagenPure alebo zlatý s doplneným vitamínom C a zinkom si môžete objednať TU.