KÚPIŤ

 

Ako vám kolagén pomôže efektívnejšie prežiť domácu karanténu?

Ako vám kolagén pomôže efektívnejšie prežiť domácu karanténu?

Keďže sa vo svete momentálne deje to, čo sa deje, väčšina z nás zúfalo sedí doma na gauči a tuho rozmýšľa, ako toto obdobie zvládnuť. Telo nemá dostatok pohybu, naša nálada sa zhoršuje, a to, s čím ste kedysi nemali problém a robilo vám radosť sa zrazu úplne zmenilo. Ako tento nečas zvládnuť čo najlepšie? Pridajte do svojho jedálnička kolagén, ktorý vám pomôže naladiť sa na tú správnu vlnu.

Zníži chuť do jedla

Ste stále doma, nudíte sa, a tak jediné, čo vám napadne, je otvárať chladničku každých päť minút? Aj keď sa vám možno zdá, že si len tak nevinne zobkáte, v skutočnosti vám môže takéto správanie počas karantény pridať zopár kíl naviac. Ak vás stále naháňa pocit hladu, skúste si každý deň pripraviť morský kolagén a prekvapí vás, ako rýchlo sa vám zníži chuť do jedla. Nebudete mať tendenciu neustále si na niečom pochutnávať, pocit zasýtenia vám vydrží dlhšie a vy sa tak nebudete musieť báť o svoju hmotnosť.

Dodá chýbajúcu energiu

Za celý deň toho veľa nenarobíte, no aj tak máte stále pocit, že vám chýba energia? Alebo už jednoducho nevládzete starať sa celý deň o program detí a cítite, že potrebujete dobiť baterky? Karanténa dokáže človeku vziať viac energie, než by ste si kedy pomysleli. Ak chcete dať zbohom únave, jednoducho začnite užívať kolagén v prášku. Obsahuje totiž glycín, ktorý pomáha prenášať cukor do bunkového tkaniva, čo spôsobí, že vaše telo bude opäť plné energie. 

Zlepší zlú náladu

Podráždenosť a zlá nálada vie znepríjemniť deň nielen vám, ale celej domácnosti. Neviete si počas karantény poradiť s tou hroznou náladou, ktorá nie a nie zmiznúť? Kolagén má upokojujúce účinky na nervovú sústavu, čo môže pomôcť s výkyvmi vašich nálad. Stačí si každý deň rozpustiť práškový kolagén vo vode, vypiť ho a čakať na výsledky. Minimálne doplníte telu chýbajúci kolagén, ktorý vám pomôže získať krajšiu pleť, vlasy a nechty, a to už stojí za ten úsmev do zrkadla.

Pomôže so spánkom

Máte problém so spánkom? Neviete zaspať alebo máte pocit, že aj po deviatich hodinách oddychu sa cítite, ako keby vás niekto ovalil vrecom? V čase karantény si celý váš organizmus musí zvyknúť na nové fungovanie a biorytmus, takže problémy so spánkom sú naozaj bežné. Ak si chcete opäť schrupnúť ako bábätko, zvážte užívanie hydrolyzovaného kolagénu. Glycín v ňom obsiahnutý nielenže zlepšuje kvalitu spánku, ale tiež pomáha ľuďom bojovať s únavou a nespavosťou.

Neseďte nečinne doma a objednajte si svoju dávku kolagénu, ktorá vám pomôže zvládnuť toto náročné karanténne obdobie spolu s prídavkom vitamínu C a kyseliny hyalurónovej. Nájdete ho na našom ZEEN e-shope.