KÚPIŤ

 

ZEEN COLLAGEN ALEBO ZEEN COLLAGEN PURE?

ZEEN COLLAGEN ALEBO ZEEN COLLAGEN PURE?

Mnohí sa iste neviete rozhodnúť, ktorý z našich produktov je pre vás vhodnejší – ZEEN COLLAGEN alebo ZEEN COLLAGEN PURE?

Oba produkty obsahujú 6000 mg prémiového francúzskeho kolagénu v dennej dávke. ZEEN COLLAGEN je však navyše obohatený o kyselinu hyalurónovú, vitamín C a zinok, a je ochutený prírodnou citrónovou príchuťou (preto je obsah dennej dávky vyšší, ako pri ZEEN COLLAGEN PURE). A prečo práve kombinácia týchto látok? Kolagén a kyselina hyalurónová sa ideálne dopĺňajú. Ak si predstavíte kolagén ako pomyselné lepidlo, ktorého molekuly sa spájajú do siete, ktorá akoby spája celé naše telo a drží ho „pokope“ , kyselina hyalurónová vypĺňa jednotlivé molekuly tejto siete a dodáva im ešte väčšiu pružnosť, elasticitu a hydratáciu. Vitamín C podporuje správne vstrebávanie kolagénu v organizme , zatiaľ čo dostatok zinku v tele je nevyhnutným predpokladom zdravej pokožky, vlasov a nechtov. ZEEN COLLAGEN tak ponúka Vášmu telu absolútnu „bombu“ pre vaše zdravie, krásu a vitalitu.

Ak  Vás znepokojuje pár kalórii navyše v podobe prírodného sladidla a príchute, alebo jednoducho preferujete užívanie čistého kolagénu, pretože s tým už máte skúsenosti, aj pre Vás máme alternatívu v podobe 100% čistého morského kolagénu (samozrejme v prémiovej kvalite 🙂 ). Pri užívaní ZEEN COLLAGEN PURE je však potrebné myslieť na to, že treba spolu s ním užívať aj vitamín C, ktorý je, ako sme už spomínali, pre správne vstrebávanie kolagénu absolútne nevyhnutný.