KÚPIŤ

 

KOLAGÉN V ZIME? VAŠA PLEŤ VÁM POĎAKUJE

KOLAGÉN V ZIME? VAŠA PLEŤ VÁM POĎAKUJE

Studené zimné počasie dá zabrať každej pokožke. Silný vietor a nízke teploty ju razom premenia na suchú a podráždenú. Nezúfajte! Aj v zime viete svojej pleti pomôcť vďaka pravidelnému užívaniu kolagénu. Chcete vedieť ako? Tak smelo čítajte ďalej. 

Udrží pokožku hydratovanú

Jednou zo skvelých vlastností morského kolagénu je jeho schopnosť uzamknúť vodu v pleti. Vaša pokožka tak ostane, aj napriek nepríjemnej zime, stále pekne hydratovaná a “nacucaná”. Čo to pre vašu pleť znamená? Vďaka kolagénu bude opäť pevná, hladká a jemná na dotyk. 

Dá stopku vráskam

Každý z nás starne. No skutočný vek na vás nemusí nabonzovať vaša pleť. Keďže zimné počasie zbavuje pleť vlhkosti, chtiac-nechtiac nechá vrásky vyniknúť. Užívaním hydrolyzovaného kolagénu zmiernite viditeľnosť vrások a podľa najnovších štúdií, ženy, ktoré pravidelne užívali kolagén v prášku, zaznamenali už po 8 týždňoch zjemnenie vrások okolo očí. A to za vyskúšanie určite stojí!

Šupinatá a popraskaná pleť nehrozí

Aj vy patríte medzi tých ľudí, ktorých pleť si to v zime najviac odskáče? Ak aj vy bojujete so šupinkami na tvári, ba dokonca s popraskanou kožou, ktorá nesmierne svrbí, zvážte zaradiť kolagén v prášku do vášho jedálnička. Je to taký malý elixír, ktorý pleti dodá potrebný proteín a postará sa tak o zdravú pokožku bez nežiaducich suchých miest.

Lámavé nechty ostanú minulosťou

So zimnou pleťou súvisia aj naše nechty. Chladné počasie spôsobí, že im neustále chýba hydratácia a ak nie ste veľká fanúšik rukavíc, vaše prsty a nechty si to v zime fakt odskáču. Ak sa chcete vyhnúť lámavým nechtom, pomôže vám kolagén. Povzbudí ich rast a nebudete sa musieť báť, že o vašu vysnívanú dĺžku prídete, kvôli ich lámaniu či štiepeniu. 

Zima, vietor a sneh sa s pleťou veľmi nemaznajú. To však neznamená, že si toto ročné obdobie nemôžete užiť do sýtosti! Vyskúšajte ZEEN kolagén v prášku a objavte jeho skvelé benefity aj na vlastnej pokožke. Ste pripravení, rozbehnúť to túto zimu naplno?