KÚPIŤ

 

4 DÔVODY, PREČO ZAČAŤ S KOLAGÉNOM PRÁVE NA JESEŇ

4 DÔVODY, PREČO ZAČAŤ S KOLAGÉNOM PRÁVE NA JESEŇ

A je to tu. Po pár mesiacoch oddychu a letnej regenerácie sa naše telo musí opäť vrátiť do náročného jesenného kolotoča plného chladu a stresu. Nebojte sa, máme pre vás pár tipov, ako toto náročné obdobie zvládnuť vďaka sile kolagénu.

Nedajte stresu šancu

Deťom začala škola, klienti sa vrátili z dovoleniek späť do práce a vy máte pocit, že už teraz je toho na vás veľa. Podľa posledných prieskumov má stres výrazný vplyv na funkciu kolagénu, ktorý máme prirodzene prítomný v tele. Čo to znamená? Ovisnutá pokožka a výraznejšia tvorba vrások. Nikto sa stresu nedokáže vyhnúť úplne, preto skúste jeho následky zmierniť napríklad pravidelnou dávkou kolagénu v prášku. Vaša pleť vám poďakuje.

Nakopnite imunitu

S prichádzajúcim chladným počasím má naše telo oveľa väčší problém udržať sa v kondícii a zdravé. Čo takto pomôcť svojej imunite? Povzbuďte ju naším hydrolyzovaným kolagénom s prídavkom vitamínu C. Okrem toho, že vaše telo získa potrebnú obranyschopnosť pred jesennými bacilmi, prispieva tiež k správnej tvorbe kolagénu, ktorý nakopne prirodzenú regeneráciu buniek.

Hydratujte, hydratujte, hydratujte

Slnko, pláže a bazény. Aj vaše leto bolo práve o tom? Všetci dobre vieme, čo chlór z bazénov a silné UV žiarenie dokáže napáchať. Dajte svojej popraskanej pokožke a vysušeným vlasom potrebnú hydratáciu, ktorú ste stratili počas letnej dovolenky. Morský kolagén vám zaručí omnoho lepšiu vstrebateľnosť a prinavráti lesk aj pružnosť poškodenej pleti a vlasom.

Nezabudnite na kĺby a svaly

Ste ten typ človeka, ktorý v lete neobsedí a je neustále v pohybe? Či ste už strávili každý deň prechádzkami v prírode alebo len občas vysadli na bicykel, vaše telo dostalo určite zabrať. Doprajte mu preto potrebnú regeneráciu vo forme francúzskeho prémiového kolagénu, ktorý sa postará o namáhané svalstvo a predchádza bolesti kĺbov a kostí.

My vieme, že rozlúčiť sa s letom môže byť niekedy náročné, ale aj jeseň má svoje čaro. Ak dáte svojmu telu to, čo potrebuje, budete si môcť toto farebné ročné obdobie užiť naozaj naplno. Tak hurá do toho!